Топ 10 найактуальніших вакансій

12

Багато хто задумується про зміну роботи, адже деякі профілі втрачають свою актуальність і вже не приносять прибутку.
Отож, у яких сферах наразі вигідно починати кар’єру, або перекваліфіковуватись.

«Найкраща робота – це хобі, за яке платять непогані гроші», – сказав колись один з найбагатших людей Генрі Форд.

 1. Традиційно однією з найбільш потрібних і високооплачуваних вважається робота в IT-сфері. Зараз ця галузь продовжує активно розвиватися. Тим більше, що український уряд визначив цю сферу як одну з пріоритетних у нашій державі. До слова, ІТ – це не лише програмування, а й тестування, дизайн, менеджмент, рекрутинг та багато інших напрямків.
 2. Ще один досить популярний напрямок – Менеджер з продажу. В тому числі продаж товарів через інтернет. Торгівля – одна з галузей економіки, яка найбільш динамічно розвивається. І зараз вона активно перетікає в Інтернет. Люди, які знають, як продати товар у мережі та розкрутити бренд, дуже цінуються.
 3. Дуже цінуються у наш час хороші менеджери з персоналу або ейч-ари. Втім, у сучасному світі до рекрутерів досить серйозні вимоги. Вони мають знайти хорошого фахівця, умовити його на співпрацю і мотивувати на роботу. Тож потрібно бути хорошим психологом.
 4. На хвилі популярності здорового способу життя у містах досить затребуваними є фітнес-тренери та інструктори тренажерних залів.
 5. Працівники сфери обслуговування завжди будуть потрібні. Найбільш затребуваними є співробітники індустрії краси. Сьогодні догляд за собою – це не розкіш, а необхідність. Причому як для жінок, так і для чоловіків.
 6. Інженери-будівельники
  Будуються у нас майже при будь-якій економічній погоді. І хороший інженер знадобиться завжди. А дороги! А мости! Інженери-будівельники в числі найбільш дефіцитних фахівців.
 7. Технологи харчових виробництв
  У будь-яку кризу найвигіднішим бізнесом залишається їжа і все, що з нею пов’язано. Цю потребу ніяк не обійти: житель великого міста не зможе жити натуральним господарством, як би не хотів. Додайте сюди ще свята, та й просто — під час кризи і політичної нестабільності для багатьох єдиним джерелом гарного настрою стає смачна їжа.
 8. Інженери-енергетики. Держава не поспішає вкладати в цю галузь, зарплати там невисокі. Однак є приватний сектор, альтернативні енергоносії! І тут затребуваність подібних фахівців буде тільки підвищуватися.
 9. Робочі спеціальності
  В останні роки в Україні спостерігається зростання попиту на робітничі професії. Експерти прогнозують, що дефіцит на синіх комірців тільки зростатиме з кожним роком. До того ж, шанси працевлаштуватися є як у досвідчених працівників, так і у претендентів без досвіду. В Україні зростає попит на продавців, працівників сільського господарства, демонстраторів, вантажників, будівельників, електриків.
 10. Маркетологи
  «Якщо у вашій компанії є відділ маркетингу, то ніякого маркетингу у вас немає», — сенс цього жарту в тому, що кожен співробітник працює на імідж компанії на своєму місці.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля відмічені *

*
*