Працевлаштування лікарів у Німеччині

НАШІ ПОСЛУГИ ВКЛЮЧАЮТЬ В СЕБЕ :

  • Консультації з пошуку роботи в Німеччині для лікарів
  • Повну інформаційну підтримку для підтвердження диплому та отримання візи
  • Допомогу при організації співбесіди в Німеччині
  • Консультування при укладанні контракту з іноземним роботодавцем
vrachi22

Для чого? Наша допомога в пошуку роботи гарантує консультаційну підтримку, впевненість в якісній пропозиції, мовну та професійну підтримку для якісного проходження співбесіди та акредитації.

З нами Ваш пошук роботи за кордоном стане результативнішим та легшим. Ми гарантуємо 100% надійність!

НАШІ ПОСЛУГИ ДЛЯ КАНДИДАТІВ БЕЗКОШТОВНІ!

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

olga_linnik

Ольга Линник, лікар-офтальмолог, Heilbronn
(Augenpraxis Dr. med Rudolf Berret und Kollegen)

Те, що пишу — не просто відгук про роботу компанії, що допомогла мені знайти посаду лікаря у Німеччині. Хочу поділитися своєю історією. Можливо, когось вона надихне…

Справа в тому, що я, як і кожен, напевне, ніколи не вірила, що все справді РЕАЛЬНО! Просто вчила німецьку, трохи мріяла… Але увесь шлях від «А» до «Я» не уявляла. Але тепер вірю, що є якісь неймовірні сили, що зрушують все з місця і потім потік вже не спинити.

Так, абсолютно випадково, я познайомилася з Галиною, співвласницею фірми «Staff Insight» (знайома просто купила в неї дитячий візочок! І за розмовою виявилось, що вона є посередником у пошуку роботи лікарів за кордоном. Так мені дістався контакт). Після розмови з Галиною я все-таки не поспішала… Якось навіть нехотячи заповнювала зразок резюме, що вона мені надіслала… Я не вірила! А тим часом Галя наполягала, постійно зав’язувалася зі мною, уточнювала відомості про різноманітні документи, підбадьорювала розповідями про успішні контракти інших лікарів… На передодні моєї відпустки вона подзвонила мені і попросила поспілкуватися в скайпі з потенційним посередником з Австрії. І я… ВІДМОВИЛАСЯ! Досі не можу повірити!)))

Була не налаштована на розмову — багато справ перед від’їздом на море! Отаке!!!
Галя не здавалася (о як же я тепер вдячна!) і дала посереднику мої контакти у скайпі. Тому відпустка була не відпусткою, а просто якимось неймовірним колесом подій. Вже за тиждень я полетіла на співбесіду прямо з Болгарії :Варна-Рига-Штутгарт і назад.

Ніколи не забуду листа від австрійця, що отримала по прибутті «назад у відпустку»:

«Sehr geehrte Fr. Dr. Lynnyk
ich hoffe Sie hatten bisher einen guten Flug.
Ich habe eine sehr gute Nachricht. Hr Dr. Berret möchte Sie gerne nehmen!
Sie müssen jetzt nur noch ja sagen (sie hatten mir schon gesagt, dass sie möchten, aber ich brauche eine Bestätigung)
Ich werde Ihnen in den nächsten Tagen einen Vertrag schicken, den sie dann unterschreiben.
ich freue mich sehr für sie.»

olga_linnik2

Треба сказати, що Галя була просто дуже рада за мене і вболівала всією душею. Мене максимально підтримували необхідною інформацією, в будь-який час (від відомостей про клініку до тонкощей з необхідними документами. Я абсолютно не була готова до такого швидкого рішення з боку роботодавця і необхідні документи були просто на стадії «а з чого почати?» Апостилі, переклади… Все ж так просто, коли ЗНАЄШ!)

Моя співбесіда відбулася 7 серпня 2015р, а вже 11 жовтня я вперше прийшла до свого праксису, як практикант. Після цього було оформлення Berufserlaubnis, робочої візи, а 18 січня 2016р — мій перший офіційний робочий день!

olga_linnik3

Я досі спілкуюсь з Галиною і дуже вдячна, що мені ніколи не було відмовлено в пораді. Так, нещодавно ми разом «народили» мою апробацію. Галя збирала досвід інших лікарів, щоб я розуміла, як краще просуватися у цьому питанні далі. І я не знаю, як дякувати за поради, досвід, за щире ставлення, небайдужість до дрібниць, просто за наполегливість, бо я б так і досі не наважилася на перший крок!

Тому не вагайтеся. А разом з тим — довіртеся тим, хто дійсно на цьому знається. А результат… Він більше ніж вартує затрачених зусиль!
Удачі Вам і натхнення!

sopilnyak

Тарас Сопільняк,
лікар-терапевт практики Glutting , Мендіг, ФРН

«Де б ми не працювали, якою б мовою не розмовляли та ким би не вважали себе — потрібно памятати, що завтра чи максимум післязавтра все це може змінитись, тому єдине що нам справді потрібно — це лише залишатись людьми» — це перші слова почуті мною, молодим лікарем-інтерном від свого вчителя, які запам’ятались мені назавжди.»

Саме ці слова пригадались мені, коли я вперше познайомився із пані Галиною Щирбою, вирішивши шукати кращої лікарської долі закордоном. Стикаючись із агентурою із працевлаштування, молоді медики часто відчувають неприховане бажання заробити гроші, бізнес, гешефт є наріжним каменем твоїх відносин із агентами. Нібито не ти є кимось, а лише дрібним гвинтиком великого конвеєра, де всі, там де закінчується його стрічка, отримують своє: ти свою зарплату, німецька держава ще одного лікаря, а агент свої комісійні.

Як наслідок — тривога перед бездушністю машини, невідворотністю подій та награністю сценарію стає частиною твого життя на довгі роки. Зустрівши пані Галину , я вперше побачив зовсім іншу картину. Для цієї жінки на першому місті стоїть людина, її доля, те, що чекає її сім’ю та те, що відбуватиметься в її житті, адже до зарплати швидко звикаєш, як і до гарних доріг та ввічливих бюргерів, а молодий лікар часто залишається сам на сам із собою, своїми проблемами, не адаптованістю, не розумінням абсолютно зрозумілих для місцевих речей.

Саме тут підтримка пані Галини відіграє величезну роль. Адже розуміння, що про тебе дбають, піклуються, не залишать в біді, що твоя доля є небайдужою комусь є дуже важливим.

Хочу щиро подякувати цій чудовій жінці за те, що вона зробила для мене та моєї сім’ї, за старт чудової кар’єри, за підтримку та людяність. А насамперед за те, що завжди була і є людиною, якість яка коштує так дешево, але цінується у всьому світі так дорого. Дякую.

Звернутися за консультацією

(050) 570-14-04, (067) 115-74-92